Знайдіть довжину вектора АВ, якщо А(-1; 1; -1) i B(-1; 1; -2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Галяув Влад.

Ответ:

Отже, довжина вектора АВ дорівнює √3.

Объяснение:

Довжина вектора АВ визначається за формулою:

|AB| = √((x2 - x1)^2 + (y2 - y1)^2 + (z2 - z1)^2)

де (x1, y1, z1) - координати точки А, а (x2, y2, z2) - координати точки В.

Застосуємо цю формулу до нашого вектора:

|AB| = √((-1 - (-1))^2 + (1 - 1)^2 + (-2 - (-1))^2) = √1+1+1 = √3

Отже, довжина вектора АВ дорівнює √3.