Периметр трикутника 75 см.Знайдіть сторони цього трикутника якщо вони пропорційні числам 4,5 і 6

будь ласка повну відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Тащеров Денис.

Ответ:

20 см; 25 см; 30 см

Объяснение:

P = a+b+c

P = 75 см

Якщо a = 4x; b = 5x; c = 6x то

4x+5x+6x = 75

15x = 75

x = 75:15

x = 5

Тоді

a = 5 · 4 = 20 см

b = 5 · 5 = 25 см

c = 5 · 6 = 30 см