СРОЧНО!❤️ Дано трапецію з паралельними сторонами а і с. а) Площа трапеції 13,5 см2. Довжина

паралельних сторін дорівнює 7 см і 2 см. Обчисліть відстань між паралельними сторонами. b) Площа трапеції 27 см2. Сторона а має довжину 4 см, а відстань до с - 6 см. Обчисліть довжину с

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Кира.

Ответ:

1) Відстань між паралельними сторонами дорівнює 3см

2) довжина основи с дорівнює 5см

Объяснение:

1)

S=13,5см²

а=2см

с=7см

h=?

Розв'язання:

S=h(a+c)/2;

h=2S/(a+c)=2*13,5/(7+2)=27/9=3см

_____________

2)

S=27см²

а=4см

h=6см

с=?

Розв'язання:

S=h(a+c)/2;

c=2S/h-a=2*27/6-4=9-4=5см

_____________