4. а) Одна сторона параллелограмма в три раза больше другой. Най- дите длины сторон

параллелограмма, если его периметр равен 16 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Частикова Даша.

Ответ:

Позначимо сторони параллелограма як a і b.

За умовою, одна сторона параллелограма в три рази більше другої. Тобто, ми можемо записати таке співвідношення:

a = 3b

Параллелограм має дві пари однакових сторін, тому периметр параллелограма складається з суми довжин двох пар сторін:

Периметр = 2a + 2b = 16 см

Замінюємо a за виразом 3b:

2(3b) + 2b = 16

6b + 2b = 16

8b = 16

b = 2

Тепер знайдемо значення a, використовуючи співвідношення a = 3b:

a = 3 * 2 = 6

Отже, довжина сторон параллелограма складає 6 см і 2 см.

Объяснение: