Знайдіть периметр трикутника, якщо його середні лінії=18 дм, 27 дм, 41 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Ярослав.

Ответ:

Щоб знайти периметр трикутника, використовуємо властивість про співвідношення довжини сторони трикутника і довжини його середньої лінії.

Зазначимо, що середні лінії трикутника ділять його на шість рівних трикутників. Тому, якщо ми позначимо довжини сторін цих шести трикутників як a, b та c, то вони будуть мати такі співвідношення:

a = 2/3 * середня лінія 1

b = 2/3 * середня лінія 2

c = 2/3 * середня лінія 3

Отже, ми можемо використати ці співвідношення, щоб знайти довжини сторін трикутника:

a = 2/3 * 18 дм = 12 дм

b = 2/3 * 27 дм = 18 дм

c = 2/3 * 41 дм ≈ 27.33 дм

Тепер ми можемо знайти периметр трикутника, просто додавши довжини всіх трьох сторін:

периметр = a + b + c = 12 дм + 18 дм + 27.33 дм ≈ 57.33 дм

Таким чином, периметр трикутника становить приблизно 57.33 дм.