Сторони трикутника дорівнюють 8 см, 7 см, 12 см. Знайдіть найменшу сторону подібного йому

трикутника, якщо його найбільша сторона дорівнює 4 см.? Пишите, только если уверены в ответе.

Ответы на вопрос

Отвечает Борбот Катя.

Ответ:

7/3 найменьша сторона трикутника

Объяснение:

k=12/4=3

7/k=7/3=2ціл1/3 см найменьша сторона