Периметр чотирикутника дорівнює 90 см, а одна з його сторін - 24 см. Знайдіть невідомі сторони

чотирикутника, якщо вони між собою рівні.

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Артём.

Ответ:

Периметр чотирикутника дорівнює сумі довжин його сторін. Оскільки одна зі сторін вже відома (24 см), то залишилося знайти довжину інших трьох сторін.

Нехай довжина кожної з інших трьох сторін дорівнює х. Тоді периметр чотирикутника буде:

P = 24 + x + x + x = 90

Складаємо рівняння:

3x + 24 = 90

Віднімаємо 24 від обох частин рівняння:

3x = 66

Ділимо обидві частини на 3:

x = 22

Отже, довжина кожної з інших трьох сторін дорівнює 22 см, оскільки всі сторони чотирикутника між собою рівні.