Сума трьох сторін паралелограма дорівнює 20 см. Знайдіть сторони па- ралелограма, якщо його

периметр становить 26 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Маша.

Ответ:

Нехай a і b - сторони паралелограма. За умовою завдання ми знаємо, що сума трьох сторін паралелограма дорівнює 20 см, тобто:

a + b + a = 20,

Де a + b - це сума двох сторін паралелограма, які не паралельні одна одній.

Спростимо рівняння:

2a + b = 20.

Ми також знаємо, що периметр паралелограма (P) становить 26 см, тобто:

P = 2a + 2b = 26.

Тепер ми маємо систему двох лінійних рівнянь з двома невідомими:

2a + b = 20,

2a + 2b = 26.

Давайте віднімемо рівняння 1 від рівняння 2:

(2a + 2b) - (2a + b) = 26 - 20,

a + b = 6.

Тепер ми знаємо, що a + b = 6. Тепер ми можемо знайти a і b, поділивши це рівняння на 2:

a = 6 / 2,

a = 3.

Тепер ми можемо знайти b:

b = 6 - a,

b = 6 - 3,

b = 3.

Отже, сторони паралелограма дорівнюють 3 см і 3 см.

Объяснение: