4. Знайти сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр = 91 см, а основа у 3 рази менша

від бічної сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Відповідь:

Бічна сторона - 39 см

Основа - 13 см

Пояснення:

x - бічна сторона

y - основа

y = \frac {x}{3}

x = 3y

P = 91 см

2x + y = 91

2(3y) + y = 91

7y = 91\\y = \frac {91}{7}

1) y = 13

2) x = 3y = 39