Точка Р належить відрізку АВ = 24 см. Знайдіть довжини відрізків АР і РВ, якщо: 1) АР менший від

РВ на 6 см; 2) АР більший за РВ у 2 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.

Ответ:

1) АР=9см; РВ=15см

2) АР=16см; РВ=8см

Объяснение:

1)

AP=x;

РВ=(x+6);

AB=AP+PB; AB=24см

х+(х+6)=24

2х=24-6

х=18/2

х=9 см АР

РВ=9+6=15см

______________

2)

РВ=х;

АР=2х;

АВ=АР+РВ; АВ=24см

х+2х=24

3х=24

х=8см РВ

АР=2*8=16см

_______________