Знайти периметр паралелогрaма, якщо сума його сусідніх сторін дорівнює 42 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Воронина Лиза.

Відповідь:84 см

Пояснення:

Пара 1: a і b

Пара 2: c і d

За умовою сума сусідніх сторін дорівнює 42 см:

a + b = 42

c + d = 42

Периметр = a + b + c + d

Але ми вже знаємо, що a + b = 42 і c + d = 42, тому:

Периметр = (a + b) + (c + d) = 42 + 42 = 84 см

периметр паралелограма дорівнює 84 см.