1.Радіуси кіл дорівнюють 6 см і 4 см. Відстань між їх центрами дорівнює 11 см. Визначте розміщення

кіл ( перетинаються, не перетинаються, дотикаються, тощо).

Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Валя.

Ответ:

Кола, не перетинаються, не мають спільних точок.

Объяснение:

R=6см

r=4см

d=11см

d=R+r, при зовнішньому дотику

d=R-r; при внутрішньому дотику.

d>R+r, не мають спільних точок.

d<R+r, перетинаються в двух точках.

R+r=6+4=10см

11>10

d>R+r, не мають спільних точок.