Срочно, даю 50 балов Область визначення функції-це...


Ответы на вопрос

Отвечает Лисеев Стас.

Ответ:

Область визначення функції - це всі ті значення, які може набувати аргумент (х).

Отвечает Смык Максим.

Ответ:

множина допустимих значень аргументу функції. Позначатиметься як D (f), якщо вказується область визначення функції y = f (x) Якщо задана: числова множина X та правило f , що дозволяє поставити у відповідність кожному елементу x з множини

X певне число, то говорять, що задана функція y = f(x)  з областю визначення X : y = f(x), D(f) = X

Объяснение: