Точка K- середина відрізка MN, Точка E - середина Відрізка MN, EN =5см. знайдіть відрізки MK, ME і

MN

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Владислав.

Ответ:

МК=МН:2=10см

МN=2EN*2=2*5*2=20(cм)

ME=MK+KE=MK+NE=10+5=15см