На відрізку АВ обрано тоску С. Визначте довжину відрізка АС, якщо АВ-15 см, ВС-6 см. СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Собко Кирилл.

Ответ:

9см

Объяснение:

АС=АВ-ВС=15-6=9см