Периметр чотирикутника дорівнює 77 см. Знайдіть його сторони, якщо одна на 5 см менша за другу, на

3 см більша від третьої, у 2 рази менша від четвертої. Дайте просто ответ и все

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшёнок Стефания.

Объяснение:

Нехай одна сторона буде дорівнювати х, тоді друга буде х+5, третя- х-3, четверта- 2х

х+х+5+х-3+2х= 77

5х+2=77

5х=75

х=15см - перша сторона

х+5=15+5=20 см - друга

х-3=15-3= 12 см- третя

2х=2*15= 30 см - четверта