Гострий кут ромба дорівнює 30 градусів, а радіус вписаного у нього кола 1см. Знайти площу ромба.

Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Евгений.

Ответ:

Площа ромба дорівнює 8см²

Объяснение:

h=2r;

DH=2*OM=2*1=2см

∆DAH- прямокутний трикутник, з кутом 30°

DH- катет проти кута 30°

АD=2*DH=2*2=4см

S(ABCD)=AB*DH=4*2=8см²


Отвечает Пилипчук Эльвира.

Відповідь:

Площу ромба можна знайти, знаючи кут ромба та радіус вписанного кола за формулою:

S=4r²/sin α , де r - радіус вписаного кола, α - кут між сторонами.

r = 1;       α = 30°;        sin30°=1/2 =0,5

S=4r²/sinα=4*1²/0,5=4/0,5=8(см²) - площа ромба

Пояснення: