Бісектриса кута прямокутника ділить його площу у відно шенні 3 : 1. Знайдіть відношення суміжних

сторін прямо- кутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

a:b=2:1

Объяснение:

S_{AECD}=3S_{EBE}\\\\\frac{(AD+EC)\cdot DB}{2}=\frac{AB\cdot BE}{2}\ \ \ | \cdot 2\\\\(a+a-b)b=3b\cdot b\\\\(2a-b)b=3b^2\\\\2ab-b^2=3b^2\\\\2ab=3b^2+b^2\\\\2ab=4b^2\ \ \ |:2b^2\\\\\frac{a}{b}=2\\\\a:b=2:1