Як знайти координати точки А, якщо в нас є відрізок АВ з центром у точці О О(-2;3) В(4;-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Саида.
Координаты середины отрезка:
Хо = (Ха + Хв) / 2
2Хо = Ха + Хв
Ха = 2Хо - Хв = 2(-2) - 4 = -4 -4 = -8.
Аналогично Уа = 2Уо - Ув = 2*3 - (-6) = 6 + 6 = 12.