Відповідні сторони подібних трикутників дорівнюють 14 см і 21 см. Знайти площу ме- ншого

трикутника, якщо площа більшого трикутника дорівнює 180 см2 .

Ответы на вопрос

Отвечает Якушев Вадим.
S₁/S₂=(14/21)²
S₁/180=4/9
S₁=180*4:9=80