Cторона одного рівностороннього трикутника вдвічи більша, ніж сторона сторона другого

рівностороннього трикутника. Знайдіть площу більшого трикутника, якщо площа меншого трикутника дорівнює: 8см^2

Ответы на вопрос

Отвечает Ворона Наталья.
Сторона мен. =2/3 √( 3*площа√3)
Стор. мен.=2/3√(3*8√3)
Стор. більш.=2* 2/3 √(3*8√3)
Площа рівностороннього трикутника=(сторона в квадраті *√3)/4
Площа більш= (16*3*8√3*√3)/9*4=16*2=32