З точки до прямої проведено  дві похилі, проекція яких на пряму дорівнюють 9см і 16см.

Знайдіть відстаньвід точки до прямої, якщо одна з похилих на 5 см більша за другу. Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:Нехай АС=х, тоді АВ=х+5

(Х+5)^2-х^2-16^2-9^2

10х+24=175

10х=150х=15(см)

АД^2=АВ^2+ВД^2

АД=12см

Объяснение: