У рівнобічній трапеції основи дорівнюють 11 см і 21 см, а діагональ - 20 см. Обчислити периметр

трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Денис.
Висота трапеції ділить її більшу основу на відрізки (21-11)/2=5 і 21-5=16
Висота=√(діагональ в квадраті - більший відрізок основи в квадраті)=√(20*20 - 16*16)=12
Сторона трапеції= √(висота в квадраті + менший відрізок основи в квадраті)=√(12*12+5+5)=13
Периметр=2*13+11+21=58