З точки M до площини α проведено перпендикуляр MO = 4 см і похилі МА, МВ, МС під кутами 30°, 45°,

60° до перпендикуляра МО. Знайдіть довжини похилих.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.
Знаходимо гіпотенузи за косинусами кутів
МА=МО/cos 30=4/(√3/2)=8/√3
MB=MO/cos 45=4/(√2/2)=8/√2
MC=MO/cos 60=4/(1/2)=8
Отвечает Афанасьева Анна.
Решение ниже на фото: