Висота трапеції дорівнює меншій основі й у 2 рази менша за більшу основу. Знайдіть висоту трапеції,

якщо її площа 54 см².... Пліз поможіть, це з самостійой роботи, пожалуста, добрі люди розв'яжіт

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Денис.
Нехай висота трапеції х (см.),тоді більша основа - 2х(см.).
Висота дорівнює меньшій основі - х (см.)
S =   \frac{a+b}{2} h \frac{x+2x}{2} x
54 =  \frac{x+2x}{2} x     
3x² = 108
x = 6
Відповідь: 6 см.