Якщо діагональ квадрата дорівнює 12 см, то його площа дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Махортов Пашенька.
Діагоналі квадрата ділять його на 4 рівних між собою прямокутних рівнобедрених трикутника. Катети цих трикутників дорівнюють половині  діагоналі 12/2 6 см. Площа квадрата складається з 4-х рівних трикутників 
S=4·SΔ; 
SΔ=0,5·6·6=18 см².
S=4·18=72 см²