Радіус кола = 8 см. знайдіть площу сектора цього круга, якщо градусна міра його дуги = 54°


Ответы на вопрос

Отвечает Каюмов Ильмир.
R=8 см, n=54°, S-?
s = \frac{\pi {r}^{2} n}{360} = \frac{ {8}^{2} \times 54\pi}{360} = \frac{ {8}^{2} \times 6 \times 9\pi }{5 \times 9 \times 8} = \frac{8 \times 6\pi}{5} = \frac{48}{5} \pi
Відповідь:  \frac{48}{5} \pi см²