висота конуса 10см а кут який утворює твірна конус з площиною основи -45 градусів знайти площу

повної поверхні конуса 

Ответы на вопрос

Отвечает Сизиков Кирилл.
МО=ОА=10√2, ОМ- твірна конуса.
Площа основи S(осн)=π·ОА²=100π см².
S(біч.)=π·ОА·АМ=100π√2 см².
S(повн.)=100π+100π√2=100(1+√2)π см²