Основним перерізом конуса є рівнобедрений трикутник. Твірна конуса нахилена до цого основи під

кутом 30 градусів. Обчисліть радіус основи конуса, якщо його висота лорівнюе 4 корень 3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Данил.
Катет ОМ лежить проти кута 30°, отже гіпотенуза АМ=2·ОМ=8√3 см.
За теоремою Піфагора ОА²=АМ²-ОМ²=190-48=142.
ОА=√142≈12 см