Знайти радіус основи конуса якщо твірна дорівнює 5см а висота 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Валера.
Радіус знаходиться за т. Піфагора.
a^2 + b^2 = c^2
a^2 = c^2 - b^2
a^ = 25 - 16 = 9
Тоді а = sqrt(9) = 3