Прямокутник зі сторонами 7 і 15 см обертаються навколо бічної сторони. Знайдіть площу повної

поверхні утвореної фігури в її об'єм Пожаалуйста нужна помощь срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Дима.
Утвориться циліндр.

V=πR²h
S=2πR(R+h)

R=7 см
h=15 см

V=π*49*15=735π см³
S=2π*7(7+15)=308π cм²