Радіус кола, описаного навколо трикутника, дорівнює 10 см. Знайдіть сторону трикутника, яка лежить

проти кута 30

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Анастасия.
По теореме синусов
2R = a/sin(∠A)
2*10 = a/sin(30°)
20 = a/(1/2)
10 = a
Ответ - 10 см