Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює А висота, проведена до основи— 6 см. Обчисліть

площу даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Аня.
Дивись, рівнобедрений ∆ це два прямокутні ∆
Отже, якщо взяти половину основи, то в нас буде прямокутний ∆.
У нас відома висота(катет)і гіпотенуза(бічна сторона)
Тобто складаєм теорему піфагора
Трикутник ABC i висота H
HC=√(2√13)²-6²=√4*13-36=√16=4
Тобто половина основи = 4, а ціла = 8
Шукаю площу.
Формула S = ½ah (a - основа)
S = ½*8*6=24
Відповідь: 24)