Знайдіть кут, якщо його бісектриса утворює із стороною кут, який дорівнює 1) 60; 2) 75; 3) 89;


Ответы на вопрос

Отвечает Никонов Артём.

Бісектриса ділить кут навпіл, тому потрібно множити на 2

Відповідь:1)60*2=120; 2)75*2=150; 3)89*2=178

Отвечает Балтабаева Анель.

1)120=60×2

2)150=75×2

3)178=89×2