Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 3.2 м.Його основа менша за бічну сторону на 1м.Знайдіть

сторони цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Климский Саша.
P=3.2м
Основа на 1м менше за бiчну сторону.
Нехай:
бiчна сторона — x
Основа — x-1
P — це сума всix сторiн,тому :
x+x+x-1=3.2
3x=4.2
x=1.4
Отже , бiчна сторона = 1.4 м,тодi основа = x-1 = 1.4-1= 0.4 м
Вiдповiдь : сторони трикутника = 1.4;1.4;0.4м