У рівнобедриному трикутнику бічна сторона дорівнює 8см а основа 12.Знайти довжину медіани

трикутника проведену до основи

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Ксения.
В тр. ВМС(кут 90) МС=6 см.

тоді за т.Піфагора ВС^2=ВМ^2+МС^2

64=36+ВМ^2

ВМ=  \sqrt{64 + 36}

ВМ=  \sqrt{100}

ВМ=10

Відповідь: 10 см