визначте кількість сторін правильного многокутника якщо сума чотирьох внутрішніх і двох зовнішніх

його кутів дорівнює 576​

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Егор.

Вроде так n=1080/180+2=8 ("+"=180(n-2))