Знайти кути паралелограма якщо різниця двох із них дорівнює28градусів,геометрія8клас


Ответы на вопрос

Отвечает Кадиленко Богдан.

один угол х, другой у.

х+у=180

х-у=28

2х=208

тогда х=208/2

х=104,  Один угол равен 104°, а другой у=104°-28°=76°