У трикутнику ABC бісектриса AM ділить сторону BC на відрізки BM=15см і MC=7см. Знайдіть периметр

трикутника, якщо AB=14см

Ответы на вопрос

Отвечает Лушпай Светлана.

Ответ:

Объяснение: запомни свойство биссектрисы  ВМ:МС=АВ:АС

15:7=14:АС  АС= 7*14/15=6 целых 8/15

Р=АВ+ВС+АС=14+22+6 целых 8/15=42целых 8/15