У рівнобічній трапеції діагональ поділяє гострий кут трапеції навпіл. Знайти периметр трапеції,

якщо її більша основа дорівнює 15см, а бічна сторона 7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнір Тая.

Ответ:  Р=36 см .

Объяснение:

АВСД - трапеция,  АВ=СД=7 см ,  АД=15 см ,  ∠ВАС=∠САД .

Найти периметр Р.

∠САД=∠АСВ как внутренний накрест лежащий при параллельных прямых АД и ВС   ⇒   ΔАВС - равнобедренный и АВ=ВС=7 см.

Периметр Р=АВ+ВС+СД+АД=7+7+7+15=21+15=36 .