Знайдіть кути паралелограма якщо два його кута відносяться як 3 : 7 Будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Самбетов Мансур.

Відповідь:

54°,126°, 54°, 126°

Пояснення:

У паралелограма протилежні кути рівни, отже, відношення дано для кутів, які не є протилежними (3:7 за умовами відношення кутів)

Отже, такі кути є прилеглими до однієї сторони

Сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, дорівнює 180°

Нехай один з прилеглих кутів 3х, тоді іншій 7х, х коєфіціент

3х+7х=180

10х=180

х=180:10

х=18

3х=3*18=54° - кожний з двох протилежних кутів

7х=7*18=126° - інші два протилежні між собою кути

Отвечает Суханова Даша.

Ответ:

Объяснение:Сумма углов паралелограма 360°.Противоположные углы равны.Значит,3х+7х+3х+7х=360;

20х=360

х=18

18×3=54

18×7=126

Ответ:54°,54°,126°,126°.