Один з кутів паралелограма на 29 менший за інший. знайти кути паралелограма.​


Ответы на вопрос

Отвечает Удовенко Настя.

x - менший кут

x + x + 29° = (360° : 2 )

2x + 29° =180°

2x = 151°

x = 75.5°

x + 29° = 104.5°

Куты : менший 75.5°, iнший 104.5°