Сторони трикутника відносяться як 5:9:12, а більша сторона подібного йому трикутника =48 см. Знайти

інші сторони другого трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Дымова Катюша.

Ответ:

5х=20

9х=36

12х=48

Объяснение:

5х, 9х, 12х.

12х=48

х=4

5*4=20

9*4=36

12*4=48