Знайдіть всі кути паралелограма, якщо два з них відносяться як 2:3


Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.

Сума кутів паралелограма дорівнює 360

1 кут = 3 куту = 2х

2 кут = 4 куту = 3х

Отже

2*2х + 2*3х = 360

4х + 6х = 360

10х = 360

х = 36

Тоді

1 кут = 3 куту = 2*36 = 72

2 кут = 4 куту = 3*36 = 108