Знайти площу прямокутного трикутника, у якого гіпотенуза 25 см, а один з катетів 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.

Ответ:

S=84 см^2

Объяснение:

c=25 см

a=7 см

теорема Пифагора:

 {c}^{2}  =  {a}^{2}  +  {b}^{2}

 {25}^{2}  =  {7}^{2}  +  {b}^{2}

b=24 см

s =  \frac{a \times b}{2}

s =  \frac{7 \times 24}{2}

S=84 см^2