Радіус основи конуса дорівнює 6 см, а висота - 8 см. Знайдіть площу: 1) бічної поверхні конуса;

2) повної поверхні конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Андрей.

Ответ:

L^2=8^2+6^2=100

L=10

S=n*r*L=6*10*n=60cm^2

Объяснение: