У рівно бедреному трикутнику АВС АВ=6 см ВС=7 см. Знайдіть периметр трикутника якщо його бічною

стороною є ВС

Ответы на вопрос

Отвечает Дамиров Дамир.

Ответ:

Объяснение:

АВ+2*ВС=6+14=20см