Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 3 см і 7 см а діагональ дділить тупий кут трапеції навпіл

Знайдіть периметр трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Кирилл.

Ответ:

24 см.

Объяснение:

Дано: СМКТ - трапеція, СМ=КТ, МК=3 см, СТ=7 см, СК - діагональ, ∠МКС=∠СКТ. Знайти Р.

∠МКС=∠КСТ як внутрішні при МК║СТ та січної СК

отже ∠КС Т=∠СКТ, а ΔСКТ - рівнобедрений і СТ=КТ=7 см.

СМ=КТ=7 см

Р=СМ+МК+КТ+СТ=7+3+7+7=24 см.