Відстань між точками А(-1;2) та В(х;-4) дорівнює 10.Знайти х


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Валя.

Відповідь:

x_{1}=7\\x_{2}=-9

Пояснення:

AB=\sqrt{(x+1)^{2}+(-4-2)^{2}}\\AB=\sqrt{x^{2}+2x+1+36} \\10=\sqrt{x^{2}+2x+37}\\100=x^{2}+2x+37\\x^{2}+2x-63=0\\x_{1}=7\\ x_{2}=-9