Сторони трикутника відносяться, як 5 : 4 : 2. Знайдіть сторони подібного трикутника, сума

найбільшої і найменшої сторін дорівнює 21 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шайсламова Лия.

Ответ:

15 см, 12 см, 6 см.

Объяснение:

Нехай сторони трикутника а=5х см, в=4х см, с=2х см, тоді за умовою

5х+2х=21

7х=21

х=3

Коефіціент пропорційності х=3.

Отже, а=5*3=15 см, в=4*3=12 см, с=2*3=6 см.